Twórcy Chivalry 2 przygotowują graczy na beta testy i prezentują lekcję walki

Mikołaj Ciesielski
2021/04/21 09:00
0
0

W opublikowanym materiale nie brakuje fragmentów rozgrywki i brutalnych potyczek.

Twórcy Chivalry 2 przygotowują graczy na beta testy i prezentują lekcję walki

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami już w tym tygodniu rozpoczną się zamknięte beta testy Chivalry 2, skierowane do graczy, którzy zdecydowali się złożyć zamówienie przedpremierowe. Deweloperzy z Torn Banner Studio postanowili przygotować użytkowników na wspomniane wydarzenie i opublikowali nowy materiał wideo z Chivalry 2, który prezentuje najważniejsze mechaniki systemu walki.

Mamy więc okazję przyjrzeć się zarówno zwykłym atakom, jak i kombinacjom oraz specjalnym zdolnościom. Nie zabrakło też miejsca na omówienie technik defensywnych, które również mogą okazać się kluczowe na polu bitwy. Podobnie jak poprzednie materiały, tak i najnowsze wideo jest niezwykle brutalne. Deweloperzy z Torn Banner Studio po raz kolejny potwierdzają, że gracze, którzy zamierzają rozpocząć przygodę z Chivalry 2, muszą przywyknąć do widoku tryskającej krwi i dekapitacji.

Przypomnijmy, że Chivalry 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować 8 czerwca. Warto również dodać, że tytuł będzie wspierał funkcję cross-play na wszystkich wymienionych wyżej platformach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!