Twórcy Black Mirror z zaskakującą zapowiedzią. Siódmy sezon pojawi się bardzo szybko

Krzysztof Żołyński
2023/11/22 15:30
0
0

Zaledwie kilka miesięcy temu swoja premierę miał szósty sezon Black Mirror, a tymczasem jego twórcy już niedługo wejdą na plan kolejnej odsłony.

Twórcy Black Mirror przez sześć sezonów przyzwyczaili nas, że w bezlitosny rozprawiają się z nowoczesnymi technologiami i pokazują nam, często w dość ponury sposób, do czego doprowadzają ludzi. Netflix w czerwcu opublikował 6. sezon Black Mirror, a teraz dowiadujemy się, że siódma odsłona powinna pojawić się w przyszłym roku.

Twórcy Black Mirror z zaskakującą zapowiedzią. Siódmy sezon pojawi się bardzo szybko

Twórcy serialu ogłosili, że siódmy sezon już został zamówiony przez Netflx, a więc zdjęcia do niego będą mogły ruszyć nawet jeszcze w tym roku. Wydaje się więc, że fani mogą odetchnąć z ulgą, bo jeśli rzeczywiście tak się stanie, to na kolejną odsłonę wizji Brookera nie trzeba będzie długo czekać. W tym miejscu warto przypomnieć, że przerwa pomiędzy sezonami piątym a szóstym była bardzo duża.

7. sezon Black Mirror w przyszłym roku?

Jak donosi Variety zdjęcia do siódmego sezonu Black Mirror rozpoczną się jeszcze w tym roku, a więc jest realna szansa na premierę nawet pod koniec 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Co prawda nie zdradzono żadnych informacji na temat założeń fabularnych kolejnych odcinków, ale przyglądając się współczesnemu światu, można być spokojnym, że scenarzystom nie zabraknie inspiracji i po raz kolejny będziemy mogli przejrzeć się w czarnym lustrze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!