Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Twórcy Atomic Heart mają bardzo dobre wieści dla graczy na konsolach

Radosław Krajewski
2023/01/16 15:50

Mundfish nie zamierza popełnić błędu innych deweloperów, którzy wydali swoje gry w ubiegłym roku.

W ostatnich dniach Atomic Heart wzbudził wiele kontrowersji wśród graczy. Jeden z użytkowników Twittera przedstawił stosunek międzynarodowego zespołu Mundfish odnośnie wojny na Ukrainie. Jak się okazuje, inwestorami studia są firmy powiązane z Rosją. Deweloperzy wydali oświadczenie, dystansując się od zajęcia stanowiska w tej sprawie. Jeżeli pomimo tej afery wciąż czekacie na debiut gry na konsolach, to studio właśnie potwierdziło bardzo dobrą wiadomość dla graczy.

Twórcy Atomic Heart mają bardzo dobre wieści dla graczy na konsolach

Atomic Heart zaoferuje rozgrywkę w 60 FPS-ach na konsolach.

Atomic Heart nie popełni błędu takich produkcji jak Gotham Knights i zaoferuje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S rozgrywkę w 4K z 60 klatkami na sekundę. Mundfish na pytanie jednej z osób na Twitterze odpowiedziało, że ich tytuł na konsolach zaoferuje stabilne 60 FPS-ów w rozdzielczości 4K w podziemiach, zaś na powierzchni Aotmic Heart będzie działać w dynamicznej rozdzielczości, głównie 4K, przy 60 FPS-ach.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Na ten moment nie wiadomo, ile trybów graficznych na konsolach nowej generacji zaoferuje Atomic Heart. Mamy jednak pewność, że jeden z nich zapewni płynną rozgrywkę, zapewne kosztem nie tylko rozdzielczości, ale również jakości oprawy graficznej.

Na koniec przypomnijmy, że Atomic Heart zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje 21 lutego.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
17/01/2023 15:39

No i elegancko, oby to było coś na miarę BioShocka.