Twórca Inscryption może zaprezentować swoją nową grę na The Game Awards 2023

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 11:00
1
0

Na jednym z portali społecznościowych doszło do ciekawej wymiany zdań pomiędzy deweloperem, a organizatorem wydarzenia.

Nominacje do The Game Awards 2023 poznaliśmy już dwa tygodnie temu. Tymczasem wspomniane wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno więc nikogo dziwić, że Geoff Keighley – organizator i prowadzący – stara się podgrzać atmosferę wokół tegorocznej edycji The Game Awards, na której – zgodnie z tradycją – nie zabraknie zapowiedzi nowych gier. Jedną z nich może być kolejna produkcja dewelopera odpowiedzialnego za Inscryption.

Twórca Inscryption może zaprezentować swoją nową grę na The Game Awards 2023

Na The Game Awards 2023 zobaczymy nową grę twórcy Inscryption?

Skąd takie przypuszczenia? Wszystko zaczęło się od wpisu, który Geoff Keighley opublikował na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter). We wspomnianym wpisie kanadyjski prezenter zwrócił się do Daniela Mullinsa – twórcy Inscryption – że link do materiału wideo na YouTube, który mu wysłał, jest uszkodzony. Po wejściu we wspomniany odnośnik otrzymamy natomiast informację, że „Ten film nie jest już dostępny”.

Keighley doczekał się odpowiedzi ze strony dewelopera, który stwierdził, że doszło do pomyłki. Mullins wysłał kolejny link – przekierowujący do fragmentu animacji Dinosaur Adventure – a następnie napisał, by prezenter go zignorował. Cała sytuacja może być oczywiście zwykłym żartem. Istnieje jednak możliwość, że przytoczona wymiana zdań miała dać graczom do zrozumienia, że na The Game Awards 2023 twórca Inscryption zaprezentuje swoją nową produkcję.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Game Awards 2023 rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego. Wspomniane wydarzenie będzie można śledzić na żywo m.in. na YouTube oraz Twitch. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie tegorocznej edycji o tytuł „Gry roku” powalczą takie tytuły jak Alan Wake 2, Baldur’s Gate III, Marvel’s Spider-Man 2, Resident Evil 4, Super Mario Bros. Wonder oraz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
27/11/2023 14:33

Gość czyni bardzo dobre rzeczy z masą 4th wall breaking, mam tylko nadzieję, że kolejna gra nie będzie tak piekielnie trudna jak Inscryption.