Two Point Campus z datą premiery. Produkcja zadebiutuje też w Xbox Game Pass

Mikołaj Ciesielski
2022/01/27 18:15

Wiemy, kiedy nowa gra twórców Two Point Hospital trafi do sprzedaży.

Two Point Campus z datą premiery. Produkcja zadebiutuje też w Xbox Game Pass

Zapowiedziane w czerwcu ubiegłego roku Two Point Campus doczekało się daty premiery. Deweloperzy Two Point Studios oraz firma SEGA poinformowali, że wspomniana produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 17 maja. Tego samego dnia tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass na PC i konsolach Xbox. W siecij pojawił się też nowy zwiastun gry, który znajdziecie na dole wiadomości.

Uniwersytet zapewni ci możliwość poświęcenia każdemu więcej uwagi niż kiedykolwiek. Rok akademicki zaczyna się od letniej przerwy, co daje ci wystarczająco dużo czasu na dopracowanie wszystkiego, zanim wprowadzą się studenci. Zbuduj biblioteki, zatrudnij najlepszy personel (od ekscentrycznych profesorów po nieobliczalnych badaczy), zapełnij kampus fascynującymi kursami i patrz, jak twoi studenci realizują swój akademicki potencjał!” – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Zainteresowani grą Two Point Campus mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Pre-ordery zapewnią dostęp do unikalnych przedmiotów, którymi gracze będą mogli ozdobić tereny swojego kampusu. Ponadto posiadacze Two Point Hospital otrzymają dodatkowy zestaw przedmiotów związanych z kampusem, które pozwolą odświeżyć wygląd swojego szpitala. Więcej szczegółów na temat gry znajdziecie m.in. na wspomnianej wyżej platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!