Trine 5: A Clockwork Conspiracy z dokładną datą premiery. Jest też nowy trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/07/25 07:45
0
0

Deweloperzy ze studia Frozenbyte prezentują jedną z dostępnych w grze postaci.

W połowie bieżącego miesiąca mieliśmy okazję zapoznać się ze szczegółami na temat długości rozgrywki w Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Tymczasem deweloperzy ze studia Frozenbyte postanowili nie trzymać fanów wspomnianej serii w niepewności i ujawnili dokładną datę premiery nowej odsłony. Do sieci trafił również zwiastun prezentujący jednego z bohaterów.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy z dokładną datą premiery. Jest też nowy trailer

Znamy dokładną datę premiery Trine 5: A Clockwork Conspiracy

Okazuje się, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy zadebiutuje na rynku 31 sierpnia 2023 roku. Najnowszy gameplay trailer pozwala natomiast przyjrzeć się umiejętnościom rycerza Pontiusa. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują, jak bohater rozprawia się z wrogami, a także, w jaki sposób wykorzystuje swój oręż do pokonywania przeszkód. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Bohaterowie Trine mogą stracić swoje magiczne moce, ich reputacja jest splamiona, a bliscy znajdują się w niebezpieczeństwie. Trio poszukiwaczy przygód musi jeszcze raz połączyć siły, by pokonać straszliwą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Trine.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!