Trine 5: A Clockwork Conspiracy ze szczegółami na temat długości rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2023/07/12 09:15
0
0

Wiele wskazuje na to, że nadchodząca część będzie najdłuższą odsłoną serii.

W kwietniu bieżącego roku doczekaliśmy się zapowiedzi Trine 5: A Clockwork Conspiracy, czyli kolejnej odsłony popularnej serii gier zręcznościowo-logicznych. Premiera produkcji zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że w sieci pojawiły się nowe informacje związane ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy ze studia Frozenbyte postanowili bowiem ujawnić, ile godzin zajmie graczom ukończenie produkcji.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy ze szczegółami na temat długości rozgrywki

Trine 5: A Clockwork Conspiracy może być najdłuższą odsłoną serii. Ujawniono czas rozgrywki

Szczegółami na temat długości rozgrywki w rozmowie z redakcją GamingBolt podzielił się Kai Tuovinen – menedżer marketingu we Frozenbyte. Przedstawiciel studia podkreślił, że trudno jest dokładnie oszacować liczbę godzin potrzebną na ukończenie Trine 5: A Clockwork Conspiracy ze względu na doświadczenie danego gracza oraz wybrany poziom trudności. Deweloperzy zakładają jednak, że pojedyncze przejście gry powinno zająć „co najmniej” 12 godzin.

Tuovinen podkreślił, że przeciętny użytkownik będzie musiał poświęcić nieco więcej czasu na ukończenie Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Przedstawiciel studia Frozenbyte jeszcze raz zaznaczył bowiem, że zarówno poziom trudności, jak i umiejętności gracza „mogą mieć ogromny wpływ” na długość rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Wiele wskazuje więc na to, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy będzie najdłuższą odsłoną serii. Z danych dostępnych w serwisie HowLongToBeat wynika bowiem, że przejście głównej historii w Trine 4: The Nightmare Prince zajmuje około 10 godzin. Poprzednie części cyklu były natomiast jeszcze krótsze.

Na koniec przypomnijmy, że Trine 5: A Clockwork Conspiracy zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach latem bieżącego roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Trine.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!