Transformers One na pierwszym zwiastunie. Film zaprezentuje genezę konfliktu Optimusa Prime’a i Megatrona

Radosław Krajewski
2024/04/18 16:00
0
0

Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun nowego filmu o Transformersach.

Na kolejny aktorski film z Transformersami będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Niedawno ujawniono, że będzie to crossover z serią G.I. Joe, co zapowiadało zakończenie Transformers: Przebudzenie bestii. Ale jeszcze w tym roku otrzymamy nowy film o Autobotach i Deceptikonach, ale w formie animowanej. Transformers One trafi do kin już wkrótce, a teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun ciekawie zapowiadającej się produkcji o początkach konfliktu Optimusa Prime’a i Megatrona.

Transformers One na pierwszym zwiastunie. Film zaprezentuje genezę konfliktu Optimusa Prime’a i Megatrona

Transformers One – pierwszy zwiastun

Z okazji premiera zwiastuna Transformers One Paramount zorganizowało specjalne wydarzenie, aby wyświetlić materiał w kosmosie. Równo o 15:00 czasu polskiego został wystrzelony prom kosmiczny, na pokładzie którego wyświetlono zwiastun filmu po godzinie od startu, na wysokości 38 km nad Ziemią.

Historia opowiada o początkach konfliktu między Optimusem Primem i Megatronem podczas ich wspólnego pobytu na macierzystej planety Cybertron. Obaj przechodzą od towarzyszy broni do arcywrogów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Josh Cooley, twórca Toy Story 4 i scenarzysta W głowie się nie mieści. W oryginalnej obsadzie głosowej znaleźli się: Chris Hemsworth, Brian Tyree Henry, Scarlett Johansson, Keegan-Michael Key, Jon Hamm, Laurence Fishburne oraz Steve Buscemi.

Przypomnijmy, że Transformers One będzie miało swoją polską premierę 20 września 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!