Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Transformers 7 z nowymi gwiazdami. Zaskakujący aktorzy dołączyli do obsady

Radosław Krajewski
2022/10/12 11:30

Seria pozyskała nowe nazwiska, dla których siódma część prawdopodobnie nie będzie ostatnią.

O Transformers: Rise of the Beasts, czyli siódmej części serii zapoczątkowanej przez Michaela Baya w 2007 roku, nie słyszeliśmy od dość dawna. Prace na planie filmu zostały zakończone niemal rok temu i wydawało się, że w oczekiwaniu na pierwsze oficjalne materiały, produkcja już niczym nas nie zaskoczy. Ale jednak i właśnie ogłoszono, że do obsady dołączyła dwójka nowych aktorów.

Transformers 7 z nowymi gwiazdami. Zaskakujący aktorzy dołączyli do obsady

Transformers: Rise of the Beasts – kto podłoży głos pod postacie CGI?

W nowej odsłonie Transformersów wystąpią Michelle Yeoh (Wszystko, wszędzie, naraz) oraz Pete’a Davidsona (Bodies, Bodies, Bodies). Aktorów nie zobaczymy jednak na ekranie, ale usłyszymy ich głosy. Yeaoh podkłada głos pod Airazor z Maximali, zaś Davidson użyczy swojego głosu Mirage od Autobotów. To prawdopodobnie dopiero początek nowych doniesień o oryginalnym dubbingu cyfrowych postaci i wkrótce poznamy następnych aktorów głosowych zatrudnionych do filmu.

Historia w Transformers: Rise of the Beasts rozpocznie się w 1994 roku na Brooklynie w Nowym Jorku i przeniesie się do Machu Picchu w Peru. W filmie będziemy śledzić losy dwójki bohaterów, byłego wojskowego oraz pracowniczki muzeum. Centralną postacią znowu będzie Optimus Prime, a film przedstawi jego pierwszą misję na Ziemi. Głównymi przeciwnikami Autobotów będą Terraconowie, którzy w pierwowzorze zostali stworzeni przez ludzi do ochrony przed Deceptikonami.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., który wcześniej nakręcił drugą część Creeda. W obsadzie znaleźli się: Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Velez, Tobe Nwigwe, Peter Cullen oraz Ron Perlman.

Premierę Transformers: Rise of the Beasts wyznaczono na 9 czerwca 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!