Trailer z MX vs ATV Legends prezentuje jazdę na crossach i quadach

DK
2022/06/07 22:50
0
0

Premiera gry odbędzie się już niebawem.

Jeśli są tu jacyś fanatycy błotnych wyścigów, to MX vs ATV może się wydawać pozycją idealną dla nich. Wydawca THQ Nordic opublikował właśnie świeży zwiastun z gry, który zamieszczamy na samym dole. Nagranie prezentuje szybką jazdę po terenie, możliwości dostosowania pojazdów i widowiskowe tricki na crossie.

Trailer z MX vs ATV Legends prezentuje jazdę na crossach i quadach

W tytule autorstwa Rainbow Studios zasiądziemy za kierownicą terenówek, motocykli i quadów i weźmiemy udział w różnych wyzwaniach zaplanowanych przez twórców. Przede wszystkim będziemy mieć do dyspozycji tryb kariery, ale oczywiście nie zapomniano też o graczach, którzy cenią rozgrywki multiplayer. MX vs ATV Legends zapewni możliwość ścigania się w lokalnym co-opie lub wirtualnie z nawet 16 osobami.

W produkcji będzie można ulepszać maszynę i, jak zostało wspomniane wyżej, zmieniać jej wygląd. Twórcy i wydawca zapewniają, że tytuł zaoferuje zaawansowany system fizyki pojazdu i odkształceń terenu.

GramTV przedstawia:

Premiery MX vs ATV Legends należy spodziewać się jeszcze tego miesiąca, a konkretnie 28 czerwca. Wtedy produkcja od Rainbow Studios trafi na pecety i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!