NFT w TOTAL WAR: Warhammer III? Twórcy ich nie chcą, ale decyzja należy do SEGA

Maria Wawrzyniak
2022/04/12 19:30

SEGA może mieć w planach wydanie NFT związanych z grą – choć twórcy nie są z tego zadowoleni, ostateczna decyzja należy do właściciela Creative Assembly.

Na internetowym horyzoncie pojawiły się wieści, które mogą zaniepokoić fanów gry TOTAL WAR: Warhammer III. Jak podaje serwis PCGamesN, SEGA może mieć w planach wydanie NFT związanych ze wspomnianą strategią. Choć nie mamy żadnego konkretnego oświadczenia w tej sprawie, społeczność wyraziła niepokój po wypowiedzi jednego z twórców trójki, Marka Sinclaira ze studia Creative Assembly.

NFT w TOTAL WAR: Warhammer III? Twórcy ich nie chcą, ale decyzja należy do SEGA

W wywiadzie dla hiszpańskiego portalu 3djuegos.com deweloper stwierdził, że jest świadomy stosunku wydawcy – firmy SEGA – do NFT. Przyznał także, że rozumie zdanie oraz wszelkie obawy graczy w tej kwestii, ale dodał do tego, iż ostateczna decyzja należy do właściciela studia Creative Assembly, którą jest właśnie grupa SEGA. Jeśli zaś chodzi o wspomniany stosunek wydawcy do NFT, poznaliśmy go na początku bieżącego roku, kiedy to korporacja zarejestrowała dwa znaki towarowe: SEGA NFT oraz SEGA Classics NFT Collection. Przedstawiciele firmy najprawdopodobniej traktują tokeny NFT za kolejny krok w rozwoju branży. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że nie tyczy się on Warhammera III.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że TOTAL WAR: Warhammer III zadebiutowało na rynku 17 lutego bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!