Total War: Pharaoh z nowym zwiastunem prezentującym frakcję Hetytów

Krzysztof Żołyński
2023/10/04 11:45
0
0

Najnowszy zwiastun Total War: Pharaoh pozwala przyjrzeć się rozgrywce i historii związanej z frakcją Hetytów.

Creative Assembly udostępniło nowy zwiastun nadchodzącej gry strategicznej Total War: Pharaoh. Tym razem studio zdecydowało się skupić na frakcji Hetytów, dając nam spojrzenie na niektóre elementy rozgrywki, a także ciekawostki z historii.

Total War: Pharaoh z nowym zwiastunem prezentującym frakcję Hetytów

Decydując się na rozgrywkę tą frakcją otrzymamy dostęp do dwóch grywalnych przywódców: Suppiluliuma i Kurunta, czyli obrońcę i uzurpatora. Ich wybór przekłada się na styl rozgrywki. Suppiluliuma skupia się bardziej na obronie, w tym legionach jednostek ciężko i średnio opancerzonych. Natomiast Kurunta koncentruje się na sabotażu i podstępach w rozgrywce.

Total War: Pharaoh na nowym zwiastunie prezentującym rozgrywkę

Kluczową rzeczą odróżniającą frakcję Hetytów od frakcji egipskiej i kananejskiej jest fakt, że ta pierwsza ma tendencję do wysyłania do bitwy znacznie cięższych jednostek. Armie hetyckie charakteryzują się także cechami, które czynią je bardziej przystosowanymi do walki w ulewnych deszczach, burzach i mgłach Anatolii.

GramTV przedstawia:

Premiera Total War: Pharaoh na PC zaplanowana jest na 11 października. Trzeba pamiętać, że premiera gry w Epic Games Store została przesunięta na 2024 rok.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!