TopSpin 2K25 z prezentacją rozgrywki. Iga Świątek i inne gwiazdy tenisa w akcji

Mikołaj Ciesielski
2024/03/27 09:05
0
0

Premiera już w przyszłym miesiącu.

Jakiś czas temu poznaliśmy dokładną datę premiery TopSpin 2K25. Zgodnie z zapowiedziami nowa odsłona serii skierowanej do fanów tenisa zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Hangar 13 oraz firma 2K Sports opublikowali gameplay, który pozwala sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji.

TopSpin 2K25 z prezentacją rozgrywki. Iga Świątek i inne gwiazdy tenisa w akcji

Twórcy TopSpin 2K25 zaprezentowali blisko 6-minutowy gameplay

Najnowszy gameplay z TopSpin 2K25 skupia się na prezentacji najważniejszych elementów i mechanik gry. Całość okraszona jest komentarzem twórców, a także – co najważniejsze – ujęciami z rozgrywki. W materiale pokazano bowiem m.in. fragmenty pojedynku Rogera Federera z Daniiłem Miedwiediewem, a także starcia Igi Światęk z Sereną Williams.

W TopSpin 2K25 odwiedzisz najbardziej znane korty na całym świecie. W grze zobaczysz wszystko, od czterech turniejów Grand Slam aż po pełne przepychu międzynarodowe stadiony takie jak Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico i nie tylko – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że TopSpin 2K25 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 26 kwietnia 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na udostępniony przez twórców gameplay.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!