Top Gun: Maverick – darmowe DLC do Microsoft Flight Simulator z datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/05/11 09:50
0
0

Dodatek trafi do graczy jeszcze przed premierą filmu z Tomem Cruisem w roli głównej.

Top Gun: Maverick – darmowe DLC do Microsoft Flight Simulator z datą premiery

Jeśli czekacie na zapowiedziane w zeszłym roku DLC Top Gun: Maverick do gry Microsoft Flight Simulator, to mamy dla Was dobre wieści. Microsoft poinformował wczoraj, że darmowy dodatek trafi do graczy już 25 maja, czyli na dwa dni przed premierą filmu z Tomem Cruisem w roli głównej. Zawartość inspirowana produkcją Paramount Pictures dostępna będzie zarówno na PC, jak i konsolach Xbox Series X/S.

Niestety wciąż nie dowiedzieliśmy się, co dokładnie będzie oferować DLC Top Gun: Maverick. Wiadomo jedynie, że dodatek pozwoli graczom poczuć się jak amerykański pilot myśliwca. Do gry trafi również specjalna skórka dla modelu F/A-18E, dzięki któremu wsiądziemy dokładnie do takiej samej maszyny, jaką w nowym filmie Top Gun pilotuje Tom Cruise.

Warto przypomnieć, że w filmie Top Gun: Maverick poznamy dalszą historię Pete’a „Mavericka” Mitchella (Tom Cruise), który po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej wreszcie wspiął się na sam szczyt hierarchii. Maverick musi stawić czoła duchom przeszłości, mierząc się ze swoimi lękami i demonami. Na jego barkach spoczywa niezwykle trudne zadanie, wybranie pilotów, którzy będą musieli poświęcić swoje życie, aby wykonać zadanie. Premiera filmu już 27 maja.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!