Tiny Tina’s Wonderlands – spin-off Borderlands na nowych fragmentach rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/02/01 13:45
1
0

Deweloperzy z Gearbox Software przypominają o premierze i prezentują dwie ostatnie klasy postaci.

Tiny Tina’s Wonderlands – spin-off Borderlands na nowych fragmentach rozgrywki

Zapowiedziane podczas czerwcowego wydarzenia Summer Game Fest Tiny Tina’s Wonderlands zbliża się wielkimi krokami. Spin-off serii Borderalands zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że Gearbox Software w ostatnim czasie regularnie dzieli się nowymi materiałami ze swojej produkcji. Wczoraj twórcy opublikowali kolejny zwiastun gry zawierający fragmenty rozgrywki. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał skupia się na prezentacji ostatnich dwóch klas postaci. Do przedstawionych wcześniej Stabbomancera i Brr-Zerkerki oraz Clawbringera i Spellshot dołącza odpowiednik nekromanty Graverborn, a także łowca Spore Warden. Jak wspomnieliśmy wyżej, w najnowszym zwiastunie nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Zainteresowani gracze mogą więc sprawdzić, jak wymienieni wyżej bohaterowie radzą sobie w akcji.

Na koniec przypomnijmy, że Tiny Tina’s Wonderlands zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja studia Gearbox Software ma zadebiutować na wymienionych platformach 25 marca 2022 roku. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po spin-off serii Borderlands i wyruszyć w opowieść snutą przez tytułową narratorkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
KotRyszard
Gramowicz
01/02/2022 14:11

Póki co na wszystkich materiałach wygląda to jakby zamiast wypuścić DLC do Borderlands 3 postanowili nagle dodać kilka bajerów i skasować kasę za całą grę.