Thymesia – RPG soulslike zadebiutuje odrobinę później, niż planowano

DK
2022/07/23 10:15

Twórcy poinformowali o przesunięciu daty premiery.

Premiera RPG-a Thymesia miała odbyć się 9 sierpnia 2022. Na początku maja pisaliśmy, że produkcja doczekała się bezpłatnej wersji demonstracyjnej, która była dostępna przez ograniczony czas. Po otrzymaniu feedbacku od osób, które miały do czynienia z demem, twórcy postanowili przesunąć premierę. Na szczęście nieznacznie – RPG ukaże się 18 sierpnia, trafiając na pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Thymesia – RPG soulslike zadebiutuje odrobinę później, niż planowano

W oświadczeniu, które można znaleźć na Steamie, czytamy:

Po zapoznaniu się z opiniami społeczności na temat ostatniego dema podjęliśmy trudną decyzję o opóźnieniu daty debiutu Thymesia o kilka dni. Tytuł ukaże się 18 sierpnia. Chcielibyśmy uczynić grę najlepszym z możliwych doświadczeń – i dodatkowy czas pozwoli nam wprowadzić zmiany i poprawki, o które proszono nas w obrębie wszystkich platform.

GramTV przedstawia:

Autorzy Thymesia opisują swoją produkcję jako "wymagającą grę akcji RPG z dynamiczną walką i złożonym systemem broni biologicznej". Jako postać o imieniu Corvus będziemy likwidować wrogów w mrocznym świecie, wykorzystując w tym celu zarazę – a przy okazji spróbujemy odzyskać pamięć i dowiedzieć się, co stoi za jej utratą.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!