Jagged Alliance 3 oficjalnie zapowiedziane. Mamy zwiastun i fragmenty rozgrywki

Maria Wawrzyniak
2021/09/17 23:20
1
0

THQ Nordic oficjalnie ujawniło grę Jagged Alliance 3. Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Kolejną ważną atrakcją dzisiejszego pokazu THQ Nordic była oficjalna zapowiedź gry Jagged Alliance 3, czyli kolejnej – trzeciej, oczywiście – części kultowego cyklu gier strategicznych. Jak czytamy na oficjalnej stronie gry na platformie Steam, Grand Chien, kraj obfitujący w surowce naturalne, lecz dręczony wewnętrznymi podziałami, pogrąża się w chaosie. Zadaniem gracza będzie więc przejąć sprawy w swoje ręce i przywrócić ład we wspomnianym kraju, rozgrywając starcia w trybie turowym. Nie poznaliśmy daty premiery, ale wiemy już, że produkcja zmierza na komputery osobiste. Więcej informacji wkrótce.

Grand Chien, kraj obfitujący w surowce naturalne, lecz dręczony wewnętrznymi podziałami, pogrąża się w chaosie. Prezydent znika, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejmuje organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Rodzina prezydenta przeznacza cały swój majątek i wykorzystuje porozumienie z potężną korporacją Adonis, aby zlecić grupie wykwalifikowanych najemników odnalezienie zaginionego i przywrócenie ładu w kraju.

W grze Jagged Alliance 3 możesz wybierać spośród ogromnej puli najemników, z których każdy ma wyjątkową osobowość i historię. Odkrywaj Grand Chien i poznawaj nowych ludzi, zarabiaj, powiększaj zespół i podejmuj decyzje, które zadecydują o losie całego państwa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/09/2021 14:17

Zobaczymy czy okaże się godnym następcą genialnej 2 części.