Kiedy nowe materiały i premiera The Wolf Among Us 2? Twórcy zachowują milczenie

Mikołaj Ciesielski
2022/09/05 12:00
0
0

Niewykluczone, że wyczekiwana kontynuacja przygodówki bazującej na serii komiksów Fables zadebiutuje po premierze The Expanse: A Telltale Series.

Kiedy nowe materiały i premiera The Wolf Among Us 2? Twórcy zachowują milczenie

Na początku lutego bieżącego roku zaprezentowano pierwszy zwiastun The Wolf Among Us 2. Nieco ponad miesiąc później Jamie Ottilie, dyrektor generalny Telltale Games, podzielił się kilkoma informacjami na temat gry. Niestety od tamtego momentu nie otrzymaliśmy żadnych nowych szczegółów oraz materiałów ze wspomnianej produkcji i wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja ta nie ulegnie zmianie.

W najbliższych tygodniach nie otrzymamy nowych wieści na temat The Wolf Among Us 2

Jeden z użytkowników Twittera postanowił zapytać, kiedy fani mogą spodziewać się kolejnych wieści dotyczących The Wolf Among Us 2. Niestety okazuje się, że gracze muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w najbliższym czasie twórcy nie zamierzają dzielić się żadnymi informacjami na temat gry. Studio chce bowiem, by deweloperzy mogli w pełni skupić się na swojej pracy.

Ponadto zespół stara się być „bardzo ostrożny”, by nie przesadzić ze zbyt wczesnym promowaniem wspomnianej produkcji. Warto bowiem pamiętać, że The Wolf Among Us 2 wciąż nie otrzymało dokładnej daty premiery, a studio Telltale Games pracuje obecnie również na zaprezentowaną podczas Gamescom Opening Night Live grą The Expanse.

Kolejny fan postanowił więc zapytać, czy The Wolf Among Us zadebiutuje przed, czy też po wspomnianym The Expanse, które ma ukazać się latem 2023 roku. Niestety studio Telltale Games również w tej kwestii postanowiło zachować milczenie, informując jedynie, że premiery obu gier wyznaczone są na przyszły rok.

Niewykluczone więc, że w pierwszej kolejności na rynku ukaże się The Expanse: A Telltale Series, a wyczekiwana kontynuacja przygodówki bazującej na serii komiksów Fables trafi do sprzedaży pod koniec przyszłego roku. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na szczegółowe informacje dotyczące dat premier obu produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że The Wolf Among Us 2 zmierza na komputery osobiste (wyłącznie Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Pierwszy epizod ma pojawić się na wymienionych platformach w 2023 roku, a wszystkie epizody mają zostać ukończone jeszcze przed debiutem pierwszego.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!