The Settlers z ponownym opóźnieniem premiery. Deweloperzy tłumaczą swoją decyzję

Maria Wawrzyniak
2022/03/03 20:40

Ubisoft poinformował o ponownym opóźnieniu premiery gry The Settlers – nowa data premiery na ten moment pozostaje niewiadomą.

Przedstawiciele studia Blue Byte wspólnie z wydawcą Ubisoft poinformowali o ponownym opóźnieniu premiery gry The Settlers. Pierwotnie produkcja miała zadebiutować raptem za dwa tygodnie, czyli 17 marca. Jest to już trzecia obsuwa. Powodem przesunięcia debiutu mają być negatywne opinie osób, które miały okazję wziąć udział w zamkniętych beta-testach gry. Deweloperzy po zapoznaniu się z opiniami społeczności zrozumieli, iż obecny stan produkcji mija się z wiją, jaka przyświeca jej stworzeniu.The Settlers z ponownym opóźnieniem premiery. Deweloperzy tłumaczą swoją decyzjęKolejna zła wiadomość jest taka, że studio nie podało nowej daty premiery. Dodatkowy i zarazem niesprecyzowany czas zostanie poświęcony na niezbędne poprawki oraz poprawianie jakości gry. Więcej informacji, razem z datą debiutu, mamy otrzymać wkrótce. Pozostaje więc tylko cierpliwie czekać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
KotRyszard
Gramowicz
04/03/2022 09:41

Wspaniała decyzja. W obecnej wersji ten gniot byłby totalną porażką a w tej sytuacji jest szansa, że przerobią gierkę tak aby niosła ze sobą ducha spadkobierców.

Game director powinien zostać zmieniony, bo obecny nie ma pojęcia chyba nic o marce.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
04/03/2022 00:48

Deweloperzy po zapoznaniu się z opiniami społeczności zrozumieli, iż obecny stan produkcji mija się z wizją, jaka przyświeca jej stworzeniu. Strategia ekonomiczna bez ekonomii... Co tu się mogło nie udać?!?