The Rogue Prince of Persia na długiej rozgrywce. Zobaczcie 15-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/04/12 08:30
0
0

Zainteresowani mogą sprawdzić, jak nadchodząca produkcja Ubisoftu i Evil Empire prezentuje się w akcji.

Na pokazie The Triple-I Initiative 2024 doczekaliśmy się zapowiedzi The Rogue Prince of Persia. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat wspomnianego tytułu. W sieci pojawił się bowiem obszerny gameplay z nadchodzącej gry skierowanej do fanów serii Prince of Persia. Zainteresowani mogą więc dokładnie sprawdzić, jak produkcja Ubisoftu i Evil Empire prezentuje się w akcji.

The Rogue Prince of Persia na długiej rozgrywce. Zobaczcie 15-minutowy gameplay

W sieci pojawił się 15-minutowy gameplay z The Rogue Prince of Persia

Udostępniony przez redakcję Game Informer gameplay z The Rogue Prince of Persia trwa ponad 15 minut. Opublikowane fragmenty rozgrywki skupiają się zarówno na eksploracji, jak i walce z przeciwnikami. W grze nie zabraknie oczywiście możliwości biegania po ścianie, ale wspomniana mechanika przyda się nie tylko w czasie zwiedzania lokacji.

Zgodnie z zapowiedziami bieg po ścianie pozwoli bowiem nie tylko unikać pułapek oraz docierać do trudno dostępnych miejsc, ale pozwoli również korzystać z nowych możliwości ataku. W The Rogue Prince of Persia gracze będą musieli także mierzyć się z bardziej wymagającymi przeciwnikami, a co pokazano też we wspomnianym materiale. Rzućcie więc okiem na gameplay na dole wiadomości i sprawdźcie sami, jak prezentuje się nowa gra twórców Dead Cells.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Rogue Prince of Persia już 14 maja 2024 roku zadebiutuje we wczesnym dostępie. Nadchodząca produkcja Evil Empire dostępna będzie początkowo wyłącznie na komputerach osobistych. W momencie premiery w Early Access gra nie będzie również obsługiwać języka polskiego, ale – zgodnie z zapowiedziami – zostanie on dodany w przyszłości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!