The Outlast Trials zbanowane w jednym z regionów świata

Mikołaj Ciesielski
2024/04/10 11:15
0
0

Gracze, którzy kupili najnowszą produkcję Red Barrels, mogą liczyć na zwrot pieniędzy.

Od premiery pełnej wersji The Outlast Trials minął już ponad miesiąc. Najnowsza produkcja studia Red Barrels zebrała niezłe recenzje i może pochwalić się ciepłym przyjęciem ze strony graczy, co potwierdza średnia ocen na Metacritic. Okazuje się jednak, że nie wszyscy fani horrorów mogą cieszyć się wspomnianym tytułem. The Outlast Trials zostało bowiem zbanowane w jednym z regionów świata.

The Outlast Trials zbanowane w jednym z regionów świata

The Outlast Trials zbanowane w Arabii Saudyjskiej

Dostęp do The Outlast Trials zablokowała Arabia Saudyjska. Z informacji przekazywanych przez graczy wynika, że we wspomnianym kraju granie w najnowszą produkcję Red Barrels jest po prostu niemożliwe. Na jednym z profili na portalu społecznościowym X opublikowano komunikat wyświetlany przy próbie uruchomienia gry. Niestety nie zawarto w nim żadnych informacji, które wyjaśniłyby, dlaczego najnowsza odsłona serii Outlast została zbanowana.

Dziękujemy za Twój zakup. Niestety nie będziemy już oferować tego produktu w Twoim kraju. Gra jest niegrywalna, a wszelka zakupiona zawartość w grze nie jest już dostępna – czytamy w komunikacie przygotowanym dla użytkowników konsol PlayStation.

Na szczęście gracze The Outlast Trials z Arabii Saudyjskiej mogą liczyć na pełny zwrot kosztów. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez PlayStation pieniądze powinny wrócić do użytkowników w ciągu 30-60 dni. We wspomnianym komunikacie przeproszono również za wszelkie niedogodności.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, nie ujawniono, dlaczego The Outlast Trials zostało zbanowane w Arabii Saudyjskiej. W najnowszej produkcji Red Barrels nie brakuje oczywiście przerażających oraz obrzydliwych scen i niewykluczone, że przez jedną z nich gra została wycofana ze sprzedaży we wspomnianym kraju. Być może za jakiś czas otrzymamy więcej informacji na ten temat.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja The Outlast Trials zadebiutowała na rynku 5 marca 2024 roku. Najnowsza produkcja studia Red Barrels dostępna jest zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Wspomniany tytuł pozwala na zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji z maksymalnie trójką znajomych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!