The Medium z datą premiery na PS5. Zwiastun zapowiada wsparcie dla DualSense

Mikołaj Ciesielski
2021/06/16 09:15

Już niedługo posiadacze sprzętu japońskiej firmy będą mogli zapoznać się z najnowszą produkcją Bloober Team.

The Medium z datą premiery na PS5. Zwiastun zapowiada wsparcie dla DualSense

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier grozy, którzy posiadają PlayStation 5. Bloober Team poinformowało wczoraj, że już 3 września na wspomnianej konsoli Sony zadebiutuje The Medium, czyli najnowsza produkcja polskiego studia, która w styczniu bieżącego roku pojawiła się na komputerach osobistych oraz Xbox Series X/S. Wraz z powyższą informacją otrzymaliśmy też zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

The Medium na PlayStation 5 otrzyma pełne wsparcie dla kontrolera DualSense, co pozwoli znacząco zwiększyć poziom immersji i dostarczyć graczom jeszcze więcej emocji. Produkcja Bloober Team we wrześniu doczeka się także fizycznego wydania zarówno na konsoli Sony, jak i komputerach osobistych oraz Xbox Series X.

Na koniec przypomnijmy, że The Medium dostępne jest również w usłudze Xbox Game Pass na PC i konsolach. Natomiast jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej gry polskiego studia, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Medium – mistrzowie horroru w swoim najambitniejszym dziele.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!