The Lost Wild na nowym zwiastunie. Horror FPP z dinozaurami zachwyci grafiką?

Mikołaj Ciesielski
2022/07/29 09:00

Deweloperzy ze studia Great Ape Games przypominają graczom o swojej produkcji.

The Lost Wild na nowym zwiastunie. Horror FPP z dinozaurami zachwyci grafiką?

W październiku ubiegłego roku mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy teaser z gry The Lost Wild – nowego pierwszoosobowego survival horroru z dinozaurami w roli głównej. Wczoraj natomiast firma Annapurna Interactive oraz deweloperzy ze studia Great Ape Games zaprezentowali kolejny zwiastun swojej produkcji, który powstał na silniku gry i trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę interesująco.

The Lost Wild wypełni pustkę po Dino Crisis?

Twórcy informują, że podczas prac nad The Lost Wild czerpią inspiracje m.in. z takich tytułów jak Resident Evil, Trespasser, Obcy: Izolacja, a także Dino Crisis. Deweloperzy zapowiadają, że produkcja będzie „utrzymana w filmowym stylu”, a głównym założeniem tytułu jest „ukazanie przerażającego majestatu” prehistorycznych stworzeń.

Eksploruj prehistoryczną dzicz, w której znajdujesz się w samym centrum łańcucha pokarmowego. Postępuj ostrożnie, zachowaj czujność i trzymaj się z dala od niebezpieczeństw. Gdy będzie to konieczne, uciekaj lub spróbuj odstraszyć przeciwników za pomocą zaimprowizowanego uzbrojenia niczym w intensywnej grze w kotka i myszkę – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec warto także dodać, że zgodnie z zapowiedziami The Lost Wild zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine w ramach programu Epic MegaGrants, a według najnowszych informacji tytuł ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!