The Last of Us 2 Remastered z kolejnymi szczegółami. Co zaoferuje Lost Levels?

Mikołaj Ciesielski
2023/11/23 13:30
0
0

Sony postanowiło podzielić się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat jednego z nowych trybów.

Jeden z testerów ujawnił, z ilu poziomów będzie składać się tryb No Return w The Last of Us 2 Remastered. Tymczasem okazuje się, że również samo Sony postanowiło udostępnić kilka dodatkowych szczegółów na temat wspomnianej produkcji. Dzięki opublikowanym przez japońską firmę informacjom dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat Lost Levels – jednego z nowych trybów, które pojawią się w odświeżonej wersji gry z 2020 roku.

The Last of Us 2 Remastered z kolejnymi szczegółami. Co zaoferuje Lost Levels?

Sony dzieli się informacjami na temat trybu Lost Levels w The Last of Us 2 Remastered

Zgodnie z zapowiedziami w trybie Lost Levels gracze będą mieli okazję zobaczyć poziomy, które zostały wycięte i ostatecznie nie trafiły do The Last of Us 2. W trakcie ich eksploracji graczom towarzyszyć będzie natomiast komentarz deweloperów. Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie PlayStation wynika, że we wspomnianym wariancie rozgrywki użytkownicy będą mieli okazję zwiedzić trzy levele.

GramTV przedstawia:

Sony ujawniło bowiem, że w Lost Levels gracze zobaczą wczesne wersje poziomów o nazwach Sewers, Jackson Party oraz Boar Hunt. Jak wspomnieliśmy wyżej, w trybie tym użytkownicy usłyszą deweloperów, którzy podzielą się z nimi różnymi ciekawostkami na temat gry. Sony zapowiada, że będą to „godziny” wcześniej niepublikowanych wypowiedzi związanych z produkcją The Last of Us 2.

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us 2 Remastered zadebiutuje 19 stycznia 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Warto pamiętać, że posiadacze wydania na PlayStation 4 będą mogli za 10 dolarów zaktualizować swój egzemplarz do nowej wersji. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat oryginału z 2020 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Last of Us Part II. Naughty Dog znowu łamie serca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!