The Invincible z datą premiery!

Jakub Smolak
2023/08/21 17:25
1
0

Wiemy, kiedy zagramy w produkcję stworzoną na podstawie słynnej powieści Stanisława Lema.

W ostatnim czasie nie brakowało materiałów z The Invincible, a demo gry cieszyło się ogromną popularnością. Produkcja autorstwa Starward Industries zebrała rzeszę oddanych fanów jeszcze na długo przed debiutem. Dziś w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy gra na podstawie Niezwyciężonego będzie mieć swoją premierę.

Wczytywanie ramki mediów.

Premiera The Invincible jeszcze w tym roku

Jak zdradzili deweloperzy, The Invincible zostanie oddane w ręce graczy 6 listopada. Przypomnijmy, że gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Jeśli lubicie tytuły, w których pierwsze skrzypce odgrywa narracja, a twórczość Stanisława Lema nie jest Wam obca, dodajcie tę produkcję do swojej listy życzeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do lektury naszych wrażeń: Graliśmy w The Invincible – mozolnie, ale z klimatem.

Korzystając ze wsparcia swojego Astrogatora, odkrywaj wymykające się ludzkiemu rozumowi zjawiska. Weź udział w kosmiczno-filozoficznej przygodzie, rozgrywanej w budzącym dreszcz i zachwyt atompunkowym otoczeniu. Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą... i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Chętnie dowiemy się, czy czekacie na The Invincible. Dajcie znać w komentarzach. Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszym trailerem, który został przygotowany specjalnie z okazji ogłoszenia daty premiery.

Komentarze
1
Spar1988
Gramowicz
21/08/2023 21:15

Ciekawi mnie czy tam się chociaż raz strzeli do kogoś , może być troszkę nudne (dla gracza) jeżeli będzie trzymało się tylko książki.