Kolejna syta porcja rozgrywki z The Invincible

Jakub Smolak
2023/07/01 11:30
1
0

Wideo pozwoli poczuć Wam atmosferę panującą na planecie Regis III.

Demo The Invincible było jedną z najchętniej ogrywanych gier podczas Steam Next Fest. Gracze są niezwykle ciekawi produkcji, która powstaje w oparciu o twórczość nieocenionego Stanisława Lema. Co ważne, Starward Industries widząc duże zainteresowanie, zdecydowało się zostawić demo na dłużej i ciągle możecie je ograć. Jeśli jednak chcecie się wyłącznie przyjrzeć The Invincible nieco bliżej, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym obszernym materiałem wideo.

Kolejna syta porcja rozgrywki z The Invincible

Oczekiwania graczy względem The Invincible są naprawdę wysokie

Wideo, o którym mowa, prezentuje ponad 18 minut z rozgrywki i w zupełności oddaje klimat i atmosferę produkcji. Sami zobaczcie, jak wygląda sytuacja na Regis III i z czym będziemy musieli mierzyć się podczas zabawy.

Korzystając ze wsparcia swojego Astrogatora, odkrywaj wymykające się ludzkiemu rozumowi zjawiska. Weź udział w kosmiczno-filozoficznej przygodzie, rozgrywanej w budzącym dreszcz i zachwyt atompunkowym otoczeniu. Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą... i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że The Invincible powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety, wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry. Zainteresowanych produkcją studia Starward Industries zapraszamy również do lektury: Graliśmy w The Invincible – mozolnie, ale z klimatem.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
01/07/2023 18:14

Ten cały New Gameplay to nic innego jak nagrany fragment z wersji demo.

Zamiast oglądać to lepiej zagrać bo ten fragment nie oddaje pełni odczuć z rozgrywki.