The Inquisitor z lepszą oprawą wizualną na premierę. Zakończono prace nad grą

Mikołaj Ciesielski
2024/01/07 09:00
5
0

Deweloperzy ze studia The Dust pracują obecnie nad premierową aktualizacją.

W połowie listopada poznaliśmy dokładną datę premiery The Inquisitor, czyli polskiej przygodowej gry akcji na podstawie powieści Jacka Piekary. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł ma zadebiutować na rynku już w przyszłym miesiącu. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia The Dust postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji. Polski zespół zapewnia, że The Inquisitor ukaże się w planowanym terminie, a sama gra będzie mogła pochwalić się lepszą oprawą wizualną.

The Inquisitor z lepszą oprawą wizualną na premierę. Zakończono prace nad grą

The Inquisitor na ostatniej prostej do premiery. The Dust przypomina o grze i ma dobre wieści

Jakub Wolff – prezes zarządu The Dust – poinformował w rozmowie z ISBtech, że prace nad The Inquisitor zostały zakończone na nieco ponad miesiąc przed premierą. Obecnie deweloperzy pracują nad aktualizacją, która zostanie udostępniona w dniu premiery. To jednak nie koniec dobrych informacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac jaki poczynił zespół produkcyjny w ostatnim kwartale. Graficznie gra zyskała bardzo istotny improvement po wdrożeniu H-Trace. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zagrał w festiwalowe demo gry, zobaczy istotną różnicę – zapowiada Wolff.

GramTV przedstawia:

Prezes zarządu The Dust zapewnia także, że deweloperzy poprawili optymalizację The Inquisitor. Wolff jest przekonany, że wspomniany element „zaskoczy pozytywnie graczy” w dniu premiery produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że The Inquisitor zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 8 lutego 2024 roku.

Komentarze
5
koNraDM4
Gramowicz
09/01/2024 06:13
FromSky napisał:

Ale te twarze to powinni poprawić bo to poziom pierwszego wiedźmina albo obliviona, jak gra jest w unrealu to ludzie z metahuman wyglądali by 100 razy lepiej, ale na unity też jest masa assetów wyglądających o kilka poziomów lepiej, potem najwyżej lekko przemalować żeby nie wyglądało 1:1

Ktoś tu nie pamięta jak Oblivion wyglądał :D

Dla mnie to bardziej jak Two Worlds II i nie ma w tym nic złego o ile sama gra będzie grywalna (i będzie dawać frajdę). Chyba zostaliśmy rozpieszczeni jednak przez gry AAA bo już widać po komentarzach tu czy na innych portalach, że gracze psioczą na gry z niższym budżetem, a jednak w ten sposób zaczynała jedna z naszych największych rodzinnych serii czyli Wiesiek i gdzie był wtedy CDPR, a gdzie jest dziś. Dlatego nadal uważam, że fabuła i klimat ponad grafikę, gameplay natomiast nie może być zły, nie musi być dobry ale nie może męczyć (a z tym w pierwszym wieśku było różnie), a wy drodzy gracze zastanówcie się czy na pewno to grafiki poszukujecie bo inaczej nie byłoby narzekania, że gry są nudne

Paul
Gość
08/01/2024 02:32

Mam nadzieję że będzie wersja pudełkowa 

Miodowy
Gramowicz
07/01/2024 13:37

"gra zyskała bardzo istotny improvement"

Ale ponglisz XD
Trwa Wczytywanie