Poznaliśmy datę premiery polskiej gry The Inquisitor

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/15 22:35
2
0

Produkcja polskiego studia The Dust oparta na książkach Jacka Piekary ma zadebiutować na początku przyszłego roku.

Jeszcze we wrześniu bieżącego roku przedstawiciele polskiego studia The Dust wspominali, że ich gra Ja, Inkwizytor (ang. I, The Inquisitor) zadebiutuje na rynku w okolicach lutego. Teraz otrzymaliśmy dokładną daty premiery tytułu. Przy okazji opublikowano również pierwszy z trzech zaplanowanych materiałów pokazujących kulisy produkcji.

Poznaliśmy datę premiery polskiej gry The Inquisitor

Ja, Inkwizytor – dokładna data premiery i kulisy produkcji

Po pierwsze, Ja, Inkwizytor ma zadebiutować 8 lutego 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Po drugie, na poniższym materiale możemy zobaczyć aktora głosowego Jamie’ego Maclachlana, który wcielił się w głównego bohatera gry, Mordimera Madderdina (w angielskiej wersji językowej). W polskiej wersji usłyszymy za to Michała Żurawskiego.

GramTV przedstawia:

Maclachlan opowiedział co nieco o wyzwaniach, które pojawiają się przy odgrywaniu roli tytułowego inkwizytora. Przy okazji zobaczyliśmy nawet kilka fragmentów rozgrywki.

Komentarze
2
beetleman1234
Gramowicz
16/11/2023 10:10
dariuszp napisał:

Próbowałem czytać tą serię i poddałem się w trakcie pierwszej książki.

Widać było że Piekara stara się szokować dla samego szokowania. Przestałem zwracać uwagę na jego książki.

Czytałem którąś z części, nie pamiętam czy to był zbiór opowieści czy jedna cała, ale było naprawdę spoko. Po kilku latach zacząłem czytać kolejną, tym razem na pewno był to zbiór opowieści i pamiętam jak w tej jednej książce były dwie opowieści, w której 1) intryga byłą niemal 1:1 taka sama, tj. był se jakiś sekretny kult, który był powodem problemów 2) Mordimer dostał takie bęcki, że musiał zostać uratowany przez swojego Anioła Stróża.

I takie..."Why? Why would you do that?"

dariuszp
Gramowicz
16/11/2023 04:20

Próbowałem czytać tą serię i poddałem się w trakcie pierwszej książki.

Widać było że Piekara stara się szokować dla samego szokowania. Przestałem zwracać uwagę na jego książki.

Z drugiej strony kto wie czy bym w ten sposób nie pominął serii Wiedźmin. Czytałem trylogię Husycką Sapkowskiego i wszystko co widziałem to głównego bohatera pakującego się w kłopoty tylko po to by jakieś losowe wydarzenie z postacią którą znał wyratowało go w sytuacji i tak w kółko. 

Wiedźmin jest dużo lepszy od tej trylogii. 

Z gierką poczekam aż wyjdą recenzje. Nie ufam twórczości Piekary i dodatkowo to chyba pierwsza gra The Dust co oznacza że dopiero muszą udowodnić że potrafią robić gry.