The Forgotten City z przybliżoną datą premiery. Mamy też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2021/04/16 15:15
0
0

Produkcja Modern Storyteller zmierza na komputery osobiste oraz konsole.

The Forgotten City z przybliżoną datą premiery. Mamy też nowy zwiastun

The Forgotten City zapowiedziano w 2018 roku. Produkcja Modern Storytller jest samodzielnym wydaniem popularnej modyfikacji do gry The Elder Scrolls V: Skyrim o tym samym tytule. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o swoim dziele za sprawą nowego zwiastuna, który zdradza także, że The Forgotten City zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch latem tego roku. Nie podano jednak dokładnej daty premiery.

Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja Modern Storytller bazuje na popularnym modzie do Skyrima, który pobrano już ponad 3 miliony razy. Deweloperzy zapewniają, że samodzielne wydanie będzie zawierać wszystkie elementy znane z modyfikacji, a także szereg nowości. Gracze mogą liczyć m.in. na zupełnie nowe miasto i postacie. Nie zabraknie też oryginalnej i intrygującej fabuły, oferującej różne zakończenia.

Całość rozgrywa się zaginionym podziemnym mieście, które powstało w czasach świetności Imperium Rzymskiego. Podczas zabawy wcielamy się w podróżnika, który po dotarciu we wspomniane miejsce odkrywa dwadzieścia sześć złotych posągów, w których znajdują się zagubione dusze. Gracz musi rozwiązać tajemnicę, która doprowadziła do zagłady całej metropolii. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na eksploracji i rozmowach z napotkanymi postaciami. Nie brakuje też różnego rodzaju zagadek oraz niezbyt wymagających sekwencji walki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!