Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Data premiery wielkiej modyfikacji Skyrim Together Reborn. Nadchodzi multiplayer

Maria Wawrzyniak
2022/07/03 14:30

Twórcy modyfikacji ujawnili wreszcie jej datę premiery – tryb wieloosobowy w The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition już niedługo!

Wczoraj twórcy modyfikacji Skyrim Together Reborn poinformowali na forum Reddit, że projekt zadebiutuje już 8 lipca bieżącego roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. Mowa tutaj o modzie, który wprowadzi do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition tryb multiplayer. Warto w tym momencie zaznaczyć, że modyfikacja będzie obsługiwać wyłącznie edycję gry z platformy Steam (zaktualizowaną do wersji 1.6!) – twórcy nie mają w planach wsparcia dla edycji konsolowych, ani też dla wydania z Xbox Game Pass czy wersji VR.

Choć autorzy początkowo zamierzali udostępnić wersję beta, ostatecznie udało im się wprowadzić wystarczającą ilość poprawek – w związku z tym wersja, która zadebiutuje w piątek, będzie pełnym wydaniem z numerem 1.0. Co więcej, modyfikacja zostanie udostępniona w modelu open-source, dzięki czemu gracze będą mogli sami rozwijać ją bez żadnych ograniczeń. Więcej informacji tutaj.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiła się na rynku 11 listopada 2011 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox 360. Elden Ring zadebiutowało 25 lutego bieżącego roku na PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!