The Day Before na nowych fragmentach rozgrywki. 4K i ray tracing robią robotę

Mikołaj Ciesielski
2022/01/05 13:30

Zobaczcie nowe ujęcia z survivalowego, postapokaliptycznego MMO przywodzącego na myśl The Division.

The Day Before na nowych fragmentach rozgrywki. 4K i ray tracing robią robotę

W połowie października poznaliśmy datę premiery The Day Before – nowego survivalowego MMO osadzonego w postapokaliptycznym świecie, które przywodzi na myśl m.in. The Division od Ubisoftu. Niestety od tamtej pory deweloperzy ze studia Fntastic nie dzielili się materiałami i informacjami na temat swojej produkcji. Cisza została jednak przerwana, ponieważ do sieci trafił nowy zwiastun gry, który został przygotowany przez firmę Nvidia. Rzeczone wideo znajdziecie na dole wiadomości.

Trailer prezentuje nowe fragmenty rozgrywki z The Day Before. Materiał pozwala nam również zobaczyć, jak tytuł będzie prezentował się w rozdzielczości 4K z ray tracingiem. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze i pozostaje mieć nadzieję, że produkcja studia Fntastic będzie przyciągać do siebie nie tylko oprawą wizualną, ale również angażującą rozgrywką. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i zobaczcie, jak nadchodzący „klon The Division” prezentuje się z włączoną techniką śledzenia promieni.

Na koniec przypomnijmy, że The Day Before zadebiutuje na komputerach osobistych 21 czerwca bieżącego roku. Gra zmierza również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale produkcja studia Fnastic pojawi się najnowszych sprzętach Sony i Microsoftu dopiero w 2023 roku. Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery konsolowej wersji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!