The Day After to parodia The Day Before. Działa i wygląda lepiej od oryginału

Mikołaj Ciesielski
2024/01/25 12:15
0
0

Za projekt odpowiedzialna jest tylko jedna osoba.

W tym tygodniu serwery The Day Before zostały oficjalnie wyłączone. Tymczasem jeden z graczy postanowił stworzyć parodię nieudanej produkcji studia Fntastic, która już teraz – zdaniem wielu użytkowników – działa i wygląda znacznie lepiej od oryginału. Mowa tutaj o The Day After, które właśnie otrzymało nowy gameplay trailer.

The Day After to parodia The Day Before. Działa i wygląda lepiej od oryginału
YouTube

The Day After powstało w 300 godzin i już wygląda lepiej od The Day Before

Autorem wspomnianego projektu jest użytkowników serwisu YouTube posługujący się pseudonimem „Crimson”. Zgodnie z przekazanymi informacjami na stworzenie obecnej wersji The Day After poświęcił 300 godzin i wydał 1500 dolarów na różnego rodzaju assety. Efekty jego starań możecie zobaczyć na zwiastunie znajdującym się na dole wiadomości.

W sieci za jakiś czas ma pojawić się także materiał zza kulis przedstawiający cały proces produkcji i wykorzystane w jego trakcie assety. „Crimson” dodaje również, że aktualna wersja The Day Afer nie zostanie udostępniona publicznie. Wspomniany użytkownik jest jednak „bardzo podekscytowany” wizją stworzenia bardziej szczegółowej – zarówno pod względem wizualnym, jak i mechanicznym – wersji, która będzie „prawdziwą grą”.

GramTV przedstawia:

W opisie najnowszego materiału „Crimson” przyznaje również, że świetnie bawił się, pracując nad The Day After, ponieważ zawsze chciał zajmować się tworzeniem gier z gatunku survival. Wspomniany użytkownik ma również nadzieję, że po zakończeniu prac nad swoją obecną produkcją – zatytułowaną Suit for Hire – będzie miał okazję stworzyć kooperacyjny survival z zombie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!