The Crew Motorfest za darmo. Wszyscy gracze mogą przetestować nową grę Ubisoftu

Mikołaj Ciesielski
2023/09/14 14:45
0
0

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ darmowa wersja próbna The Crew Motorfest dostępna będzie tylko przez kilka najbliższych dni.

W trakcie targów gamescom 2023 Ubisoft poinformował, że The Crew Motorfest otrzyma 5-godzinną wersję próbną, dzięki której wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować wspomnianą produkcję. Dzisiaj natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – nowa gra wyścigowa francuskiej firmy debiutuje na PC i konsolach. Gracze mogą natomiast skorzystać z oferty i zupełnie za darmo sprawdzić najnowszą odsłonę serii The Crew.

The Crew Motorfest za darmo. Wszyscy gracze mogą przetestować nową grę Ubisoftu

The Crew Motorfest do sprawdzenia za darmo. Ubisoft zachęca graczy do przetestowania nowej ścigałki

Zgodnie z zapowiedziami z 5-godzinnej wersji próbnej The Crew Motorfest skorzystać mogą zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ wspomniana oferta dostępna będzie tylko 17 września 2023 roku, czyli do najbliższej niedzieli.

Ubisoft zapewnia, że wszystkie postępy poczynione w trakcie ogrywania 5-godzinnej wersji próbnej zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji The Crew Motorfest, jeśli gracze zdecydują się na jej zakup. Więcej informacji znajdziecie na stronie francuskiej firmy poświęconej wspomnianej ofercie.

GramTV przedstawia:

Przez 5 godzin korzystaj z pełnej wersji gry: przemierzaj tętniący życiem otwarty świat: hawajską wyspę O’ahu, rywalizuj w pełnych emocji wydarzeniach na żywo i odkrywaj playlisty, wyjątkowe tematyczne kampanie, które wciągną cię w ekscytujący świat motoryzacji.

Na koniec przypomnijmy, że The Crew Motorfest dostępne jest od dziś na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi najnowszej odsłony serii The Crew od Ubisoftu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!