The Chant – psychodeliczny horror z przybliżoną datą premiery i zwiastunem

Mikołaj Ciesielski
2022/05/17 11:15
0
0

Produkcja studia Brass Token zmierza wyłącznie na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

The Chant – psychodeliczny horror z przybliżoną datą premiery i zwiastunem

O The Chant po raz pierwszy usłyszeliśmy w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to firma Koch Media zaprezentowała portfolio marki wydawniczej Prime Matter. Wspomniana produkcja – będąca trzecioosobową grą akcji utrzymaną w klimatach horroru – doczekała się pierwszego zwiastuna, który pozwala nam sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę interesująco, a co najważniejsze nie będziemy musieli wcale długo czekać na premierę gry.

Deweloperzy ze studia Brass Token poinformowali bowiem, że The Chant zadebiutuje na rynku już w październiku 2022 roku. Nie podano jednak dokładnej daty premiery. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Początkowo gra miała trafić również na PlayStation 4 i Xbox One, ale twórcy postanowili zrezygnować z przygotowania wersji na starsze sprzęty Sony i Microsoftu.

Zgodnie z zapowiedziami akcja The Chant rozgrywać będzie się na odludnej wyspie, gdzie znajduje się siedziba pewnego kultu new age. Z pozoru grupa wydaje się nieszkodliwa, ale na jaw szybko wychodzi fakt, że wyspa opanowana jest przez krwiożercze monstra przywołane w wyniku nieudanego rytuału. Gracze wcielą się w bohaterkę obdarzoną specjalnymi mocami i staną do walki ze wspomnianymi kreaturami. Rzućcie okiem na zwiastun i przekonajcie się sami, jak The Chant prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!