Terminator od Netflixa na pierwszych zdjęciach. Platforma podała datę premiery

Radosław Krajewski
2024/05/15 16:20
1
0

Poznaliśmy pierwsze szczegóły serialu Terminator od Netflixa. Premiera jeszcze w tym roku.

Netflix podzielił się pierwszymi informacjami o animowanym serialu Terminator. Produkcja została ogłoszona jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Teraz po pół roku platforma pokazała pierwsze zdjęcia z produkcji, które zobaczycie poniżej.

Terminator od Netflixa na pierwszych zdjęciach. Platforma podała datę premiery

Terminator Zero – pierwsze zdjęcia i data premiery na Netflix

Serwis ogłosił również, że ośmioodcinkowy pierwszy sezon zadebiutuje już 29 sierpnia. Oficjalny tytuł serialu to Terminator Zero.

GramTV przedstawia:

Historia będzie rozgrywać się na dwóch płaszczyznach czasowych. W 2022 roku wojna toczy się już od dziesięcioleci między nielicznymi ocalałymi ludźmi a nieskończoną armią maszyn. Z kolei w 1997 roku sztuczna inteligencja znana jako Skynet dopiero zyskała samoświadomość i doprowadziła do krwawej wojny przeciwko człowiekowi. Pomiędzy tymi liniami czasu znajduje się żołnierz wysłany w przeszłość, aby zmienić losy ludzkości. Przybywa w 1997 roku, aby chronić naukowca imieniem Malcolm Lee, który pracuje nad uruchomieniem nowego systemu sztucznej inteligencji, który ma konkurować z zbliżającym się atakiem Skynet na ludzkość. Gdy Malcolm zajmuje się moralnymi zawiłościami swojego tworu, w międzyczasie ściga go bezlitosny zabójca z przyszłości, który na zawsze zmienia los jego trójki dzieci.

Twórcą i scenarzystą serialu jest Mattson Tomlin, który wcześniej pracował nad Power i Matką Android, a obecnie współtworzy scenariusz do Batmana 2. Za reżyserię Terminator: The Anime Series odpowiada Masashi Kudo.

Terminator Zero – pierwsze zdjęcia i data premiery na Netflix, Terminator od Netflixa na pierwszych zdjęciach. Platforma podała datę premiery
Komentarze
1
sc
Gramowicz
15/05/2024 18:24

Mam nadzieję, że Schwarzenegger się pojawi.