Ten superbohater na pewno pojawi się w Avengers 5. Aktor potwierdził swój udział

Radosław Krajewski
2024/06/23 10:00
0
0

Ujawnił, że zdjęcia do filmu ruszą dopiero w przyszłym roku.

Skład Avengersów w nowej części przygód superbohaterskiej drużyny Marvela wciąż nie jest znany. Według niedawnych doniesień w filmie ma pojawić się ponad 60 postaci, więc swój udział w historii zaznaczy niemal każdy bohater, który jest częścią MCU. Jednym z nich jest Doktor Strange, który na pewno będzie częścią Avengers 5.

Avengers: Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic

Avengers 5 – Doktor Strange na pewno pojawi się w filmie

Benedict Cumberbatch w filmie na kanale Still Watching Netflix, w którym przedstawiono jego poprzednie role, znalazł się segment z wywiadem z aktorem, który potwierdził swój udział w kolejnej części Avengersów. Gwiazda Marvela zdradziła także, że zdjęcia do filmu ruszą już w przyszłym roku.

Nie mogę doczekać się [wejścia na plan] Avengers w przyszłym roku, który to film wywoła burzę.

Wczytywanie ramki mediów.

Co ciekawe, aktor już w ubiegłym roku powiedział, że wejdzie na plan Avengers 5 “w przyszłym roku”, ale najwidoczniej plany Marvela zmieniły się i twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie historii i wybór odpowiedniego reżysera do tego projektu. Nie wydaje się jednak, aby data premiery była zagrożona i film nadal zaplanowany jest na początek sezonu letniego w 2026 roku.

GramTV przedstawia:

Od kilku miesięcy plotkuje się, że Benedict Cumberbatch w najbliższych latach wejdzie na plan również trzeciej części Doktora Strange’a. Nie wiadomo, jakie dokładnie plany ma Marvel na tę postać, ale możemy spodziewać się, że aktor będzie miał okazję jeszcze kilkukrotnie wcielić się w tego superbohatera, zarówno w Avengers 5, jak w Doktor Strange 3 oraz Avengers: Secret Wars.

Przypomnijmy, że premierę Avengers 5 wyznaczono na 1 maja 2026 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!