Ten dodatek zmieni wiele - oto kolejne nowości w Destiny 2: Ostateczny Kształt

Po najnowszym dodatku do Destiny 2 gracze oczekują wiele, ale prawdopodobnie jednym ruchem udało się zaprezentować… Ostateczny Kształt.

O tym, że Bungie potrzebuje w najbliższych miesiącach zintensyfikować swoje wysiłki i zachęcić graczy do sprawdzenia ostatniego dodatku do Destiny 2 właściwie wiemy od premiery poprzedniego rozszerzenia. Tym razem jednak zaprezentowano nie tylko jak będzie wyglądała kwestia nowych mocy Strażników, ale zaprezentowano również nową frakcję, z którą zmierzymy się w czerwcu.

Nowi przeciwnicy w Destiny 2 – poznajcie Dread

Nowi przeciwnicy w Destiny 2 – poznajcie Dread, Ten dodatek zmieni wiele - oto kolejne nowości w Destiny 2: Ostateczny Kształt

Tak naprawdę o tym, że Dread istnieją wiemy od bardzo dawna. Właściwie z niektórymi przedstawicielami tej rasy mogliśmy się zapoznać zarówno w dodatku Upadek Światła, jak i w trakcie walki przeciwnikami takimi jak Rhulk czy Nezarec. Tym razem jednak Bungie zaprezentowało nieco więcej szczegółów dotyczących nowych przeciwników oraz tego, że nie będą oni tak naprawdę ewolucją tych przeciwników, których już znamy.

  • Ponurak: Latający wróg o dużej mobilności, który spowalnia i tłumi zdolności Strażników, którzy podejdą zbyt blisko.
  • Skorupnik: Akrobatyczny osiłek atakujący wręcz, który wysyła przeciwko wam geisty, o ile nie zostanie uderzony w słaby punkt ostatnim trafieniem.
  • Służebnicy i tkacze: Władające odpowiednio stazą i pasmem, te jednostki mogą w mgnieniu oka zmienić przebieg potyczki i zmusić Strażników do zwracania uwagi na swoją pozycję na polu bitwy.

GramTV przedstawia:

Z drugiej strony do walki z nimi otrzymamy zupełnie nową subklasę pryzmatyczną… która właściwie jest tak naprawdę połączeniem mocy światła oraz ciemności w jedność. Oznacza to również, iż w ręce graczy zostanie oddana możliwość mieszania różnych subklas oraz ich elementów w ciekawe kombinacje, które będzie można wykorzystać na polu bitwy. Dodatkowo każda z klas postaci otrzyma w ramach granatów różne mieszanki mocy: Czarownicy otrzymają połączenie stazy z próżnią, Tytani pasma z elektrycznością, a Łowcy słońca ze stazą. Pierwszy raz również przedmoty klasowe otrzymają egzotyczne cechy, które będą losowane z puli egzotycznych cech wszystkich dostępnych już przedmiotów. Oznacza to, że będzie rónież większa zabawa różnymi buildami oraz poszukiwania tego idealnego zestawu.

Ostatnia prosta do Destiny 2: Ostateczny Kształt – wydarzenie W Stronę Światła

Na koniec Bungie w ramach aktualnego sezonu Destiny 2 udostępniło wszystkim graczom wydarzenie, które na celu ma nie tylko przygotować na wyprawę w głąb Travellera, ale również i zdobyć niektóre przedmioty lub wziąć udział w wydarzeniach, których dawno w grze nie było (The Whisper!). O tym, czego możecie się po nim spodziewać dowiecie się z filmu poniżej.

Dodatek Destiny 2: Ostateczny Kształt pojawi się w grze już 4. czerwca 2024 r. na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!