Tekken 8 - prezentacja nowego zawodnika. Poznajcie postać z Francji

Jakub Smolak
2023/11/03 10:05
0
0

Zobaczcie, jak Victor Chevalier radzi sobie w akcji.

Do premiery Tekken 8 zostało jeszcze sporo czasu, ale twórcy z Bandai Namco chętnie prezentują swoją produkcję. Tym razem specjalnego wideo doczekała się jedna z postaci – Victor Chevalier.

Tekken 8 - prezentacja nowego zawodnika. Poznajcie postać z Francji

Victor Chevalier wygląda na doświadczonego zawodnika

Jak możemy dowiedzieć się z trailera, Victor Chevalier pochodzi z Francji, a głos pod tę postać podkłada Vincent Cassel, którego możecie znać za sprawą takich produkcji jak Westworld, Czarny łabędź czy Wróg publiczny numer jeden. Wojownik w trakcie walki będzie posługiwać się pistoletem, nożami oraz mieczem. Posiada również zdolność błyskawicznych uników za sprawą teleportacji na krótkie odległości.

Pięść spotyka przeznaczenie w Tekkenie 8. Seria z najdłużej kontynuowaną fabułą w historii gier wideo, Tekken, otwiera nowy rozdział. Tekken 8 kontynuuje tragiczną sagę rodów Mishima i Kazama oraz wstrząsające walki między ojcem a synem, 6 miesięcy po zakończeniu ostatniego pojedynku. Historia rozwoju i determinacji Jina Kazamy to początek nowego rozdziału tej ponadczasowej historii – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana została na 26 stycznia 2024 roku. Zainteresowanych nadchodzącą odsłoną serii Tekken zachęcamy również do lektury przygotowanego przez nas tekstu: Po betatestach Tekken 8 wiem jedno - to żelazo jest rozgrzane do czerwoności!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!