Tego aktora na planie Supermana nikt się nie spodziewał. Szykuje się transfer z Marvela do DC?

Radosław Krajewski
2024/06/19 17:00
0
0

Jeden z ulubieńców Jamesa Gunna dogląda prac nad nowym Supermanem. Aktor nie wyklucza, że w przyszłości dołączy do uniwersum DC.

Prace na planie Supermana wciąż trwają. Jeszcze w maju James Gunn udostępnił pierwsze spojrzenie na bohatera granego przez Davida Corensweta i jego superbohaterski kostium. Od dłuższego czasu spekuluje się, że w filmie pojawią się gościnnie postacie, które otrzymają własne produkcje w uniwersum DC w niedalekiej przyszłości. Nieoczekiwanie na planie produkcji niedawno zjawił się Chris Pratt, z którym James Gunn współpracował przy wszystkich częściach Strażników Galaktyki. Z zakończenia trzeciej części serii Marvela wiemy, że Star-Lord powróci w MCU, ale wciąż nie wiadomo, kiedy to się stanie. Aktor nie zamierza rezygnować ze swojej popularnej roli, ale nie wyklucza, że wystąpi również w nowym uniwersum DC.

Superman
Superman

Superman – Chris Pratt na planie nowego filmu DC

W jednym z wcześniejszych wywiadów Chris Pratt wyznał, że chciałby grać w obu superbohaterskich franczyzach. Dodał, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest bardzo wysokie.

Cóż, prawdopodobnie bardziej sensowne jest to, że znów będę Star Lordem. Ale wszystko jest możliwe, zwłaszcza z Jamesem Gunnem w DC. Może jest tam coś, co byłoby właśnie dla mnie. Może jedno i drugie? Zróbmy jedno i drugie. Myślę, że na 100% będą oba.

Kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje, że Chris Pratt miałby zagrać Booster Golda. Jednak DC ma szukać młodszego aktora do tej roli, a wśród faworytów znajduje się Dylan Playfair, Fionn Whitehead lub Patrick Schwarzenegger.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: David Corenswet jako Superman, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific, Anthony Carrigan jako Metamorpho i Nicolasa Houlta jako Lexa Luthora.

Przypomnijmy, że premierę Superman wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Superman
Superman
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!