Techland z pierwszymi informacjami o Dying Light 3

DK
2022/05/16 16:00
2
0

Przedstawiciel polskiego studia dzieli się przemyśleniami dotyczącymi umiejętności bohatera w grze.

Choć zachwyty nad sequelem produkcji o zombiakach jeszcze nie opadły, w sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat trzeciej części. W rozmowie z portalem VGC.com główny projektant DL Tymon Smektała przyznał, że z perspektywy trzech miesięcy po premierze sequela jego studio podeszłoby inaczej do rozwoju postaci w “trójce”.

Techland z pierwszymi informacjami o Dying Light 3

Tymon Smektała chciałby, by bohater dostawał na starcie lepsze umiejętności i zdolności. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie zaczynaliśmy praktycznie od zera i dopiero później gracz nabywał nowe “skille”.

Jeśli więc chodzi o trzecią część, to jeśli takowa powstanie, chciałbym, by postać od początku miała więcej mocy, umiejętności, zdolności – to byłaby podstawa.

GramTV przedstawia:

Na razie “trójka” nie jest nawet zapewne jeszcze w planach – Techland wciąż rozwija Dying Light 2. Niedawno pisaliśmy o aktualizacji, która dodaje do gry tryb NewGame+. Następnie internet obiegła informacja o majowych wydarzeniach w grze o zombiakach. Natomiast co dotyczy DLC do DL2, to na jego premierę fani będą musieli trochę poczekać – polski deweloper przełożył premierę do września.

A jeśli chodzi o inne wiadomości o serii, to niedawno Techland chwalił się wysoką sprzedażą sequela – w ciągu pierwszych trzech tygodni od premiery nabywców znalazło ponad 5 milionów egzemplarzy Dying Light 2. A jeśli chodzi o pierwszą część, to okazuje się, że od premiery w 2015 kupiono aż 20 mln sztuk.

Komentarze
2
Renchar
Gramowicz
16/05/2022 19:34

Znowu zombiaki co oni się na to dziadostwo zgniłe tak uparli, a kij im w oko. Mam pecha do tej firmy  Warhound, Hellraid zawieszony , a nieźle się zapowiadało. Hellraida który dali w DLC to była kpina do tego co prezentowali. Chrome 2 i Call of juarez zapomniany. Wszystko co przykuwało mają uwagę porzucili. Obecnie mogę zapomnieć że Techland istnieje na kolejne 10 lat.   

koNraDM4
Gramowicz
16/05/2022 16:45

Być może kiedyś jakby wyszła trójka to głównym kierunkiem rozwoju byłby sprzęt, który bohater będzie dostawać w ciągu fabuły