Tarapaty w tropikach – nowe rozszerzenie dla fanów Hearthstone

Informacja prasowa
2024/06/18 15:15
0
0

Już 23 lipca gracze będą mogli wyruszyć w ekscytującą podróż do nowego kurortu Marina w Azeroth dzięki rozszerzeniu Tarapaty w tropikach.

Tarapaty w tropikach – nowe rozszerzenie dla fanów Hearthstone

Nowe słowo kluczowe: Turysta

W Tarapatach w tropikach pojawia się nowa mechanika – Turysta. Każda z klas otrzymuje swojego legendarnego Turystę, co umożliwia tworzenie talii z kartami innej klasy. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli graczom na większą elastyczność i eksperymentowanie z różnorodnymi strategiami.

Kurort Marina, najnowsza atrakcja w Spiralnych Wyspach, oferuje niezliczone rozrywki i turystyczne atrakcje. Gracze będą mogli cieszyć się sześcioma nowymi zaklęciami Napitków, których można używać do trzech razy, przynosząc orzeźwienie podczas wylegiwania się na plaży. Dodatkowo, na wyspie czeka sześć atrakcji turystycznych, które można odblokować spełniając określone warunki.

Marin Zarządca – wyjątkowa karta w rozszerzeniu

Jedną z najważniejszych nowości w Tarapatach w tropikach jest legendarna karta Marin Zarządca. Marin, znany dotąd jako pirat, postanowił zmienić swoje życie i zarządzać ośrodkiem wypoczynkowym. Wystarczy się zalogować, by otrzymać tego legendarnego stronnika do swojej kolekcji.

Powrót Towarzyszy do Ustawki to kolejna niespodzianka, która czeka na graczy. Każdy bohater zyska unikalnego Towarzysza, który współgra z jego specjalną mocą. Aktualizacja wprowadza 12 nowych Towarzyszy, 23 zaktualizowanych Towarzyszy oraz nowych i powracających stronników.

Zestawy podróżne już dostępne

Dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości nowego rozszerzenia, dostępne są dwa zestawy podróżne. Megazestaw Tarapaty w tropikach zawiera 80 pakietów kart, 10 złotych pakietów, losową specjalną kartę legendarną, losową złotą kartę legendarną oraz rewers i skórkę Hakkar, Poskramiacz Ogarów. Standardowy zestaw oferuje 60 pakietów kart, dwie losowe karty legendarne oraz rewers Hakkar.

GramTV przedstawia:

Wprowadzenie Tarapatów w tropikach zapowiada ekscytujący okres dla fanów gry. Nowe karty, mechaniki oraz atrakcje turystyczne zapewnią wiele godzin zabawy i możliwości strategicznych. Nie przegapcie okazji na urlop w Azeroth – spakujcie manatki i przygotujcie się na niezapomnianą przygodę!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!