Max Payne 4, a może L.A. Noire 2? Take-Two wspomina o sequelach „ukochanych IP”

Mikołaj Ciesielski
2022/02/09 12:40

Wygląda na to, że wkrótce możemy doczekać się powrotu jednej z popularnych marek.

Max Payne 4, a może L.A. Noire 2? Take-Two wspomina o sequelach „ukochanych IP”

W trakcie ostatniej konferencji dla inwestorów firma Take-Two pochwaliła się m.in. wynikami sprzedaży Grand Theft Auto 5 oraz Red Dead Redemption 2. Podczas spotkania poruszono jednak również kwestię nadchodzących produkcji. Być może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two, nie wspomniał o „kontynuacjach wielu ukochanych marek”, wyświetlając przy tym slajd zawierający grafiki z takich gier jak Max Payne 3, L.A. Noire oraz Midnight Club.

Mamy najsilniejszy i najbardziej zróżnicowany zestaw w historii naszej firmy, który składa się z nowych IP, a także kontynuacji wielu naszych ukochanych marek. Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie wielu z tych tytułów w nadchodzących miesiącach i w późniejszym czasie” – powiedział w trakcie konferencji Zelnick (dzięki DualShockers).

Warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu Rockstar poinformował o trwających „aktywnych pracach” nad Grand Theft Auto 6. Niewykluczone jednak, że deweloperzy oraz firma Take-Two jeszcze przed premierą nowego GTA zaproszą graczy do zapoznania się z takimi tytułami jak Max Payne 4, L.A. Noire 2 czy też kolejną częścią serii Midnight Club. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, która z wymienionych marek Waszym zdaniem powinna w pierwszej kolejności doczekać nowej odsłony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Muradin_07
The King of Iron Fist
09/02/2022 21:50
Headbangerr napisał:

Może tegoroczne czerwcowe pokazy nie będą tak tragicznie słabe, jak przez ostatnie dwa lata.

Czy ja wiem - mam wrażenie, że w tym przypadku to musimy się już przyzwyczaić do "decentralizacji", bo patrząc na nastroje wystawców to lepiej jest im robić własne prezentacje niż bujać się do Los Angeles. Mooooże Gamescom/TGS jeszcze zostanie ;)

Headbangerr
Gramowicz
09/02/2022 19:16

Może tegoroczne czerwcowe pokazy nie będą tak tragicznie słabe, jak przez ostatnie dwa lata.

Muradin_07
The King of Iron Fist
09/02/2022 19:09

A ja powiem tak - Max Payne... ale porządny remake/remaster. Nie taki po łebkach, a porządna i rzemieślnicza robota wykonana przez Rockstar z poszanowaniem oryginału.

Bo Max już od dawna jest na emeryturze i niech tak zostanie (choć trójka to o dziwo moja ulubiona odsłona serii).

Myszasty
Redaktor Naczelny
09/02/2022 13:11

Mimo wszystkich wad, uwielbiam L.A. Noir, rozmarzyłem się więc trochę... :)