Szykuje się horror roku? Zobacz przerażający początek nowej części Piły

Radosław Krajewski
2021/05/12 14:20
1
0

Twórcy nowej odsłony Piły udostępnili trzyminutowy początek filmu, który w tym roku zadebiutuje w kinach.

Szykuje się horror roku? Zobacz przerażający początek nowej części PiłySpirala: Nowy rozdział serii Piła to świeże otwarcie dla słynnej marki horrorów, której pierwsza część zadebiutowała w 2004 roku. Najnowsza odsłona ma zerwać z łatką tanich, nastawionych na tony krwi i absurdu horrorów, a postawić na mroczny klimat, tajemnicze zagrożenie i trzymające w napięciu zagadki, czyli wszystkie te elementy, za które fani pokochali kilka pierwszych części. Jako że premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, wytwórnia Lionsgate podzieliła się pierwszymi trzema minutami swojej najnowszej produkcji. Jeżeli cały film będzie tak dobry jak sam początek, możemy być spokojni, że tego lata nowa część Piły zaspokoi nasze horrorowe potrzeby. Całe wideo ze wstępem do Spirali znajdziecie poniżej.

Film opowiada o detektywie Ezekielu „Zeke’u” Banksie, który od lat pozostaje w cieniu swojego słynnego ojca, weterana wydziału zabójstw. Wraz z nowym partnerem prowadzą śledztwo w sprawie niezwykle sadystycznych morderstw, które łudzącą przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Zeke przekonany jest, że jego śledztwo podąża właściwymi torami, ale nie zdaje sobie sprawy, że z każdym kolejnym krokiem daje się wciągnąć w wyszukaną grę z mordercą. W szalonym umyśle przestępcy narodził się okrutny plan, na który nie są gotowi nawet najprzebieglejsi policjanci.

GramTV przedstawia:

Reżyserem jest Darren Lynn Bousman, który nakręcił drugą, trzecią oraz czwartą część Piły. W obsadzie znaleźli się: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella, Marisol Nichols, Ali Johnson, Zoie Palmer, Nazneen Contractor oraz Dan Petronijevic. Film w amerykańskich kinach zadebiutuje 14 maja. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
1
thefok
Gramowicz
13/05/2021 12:26

Eech, i znowu zaczynają się premiery tylko w kinach. Tak źle było, jak film był od razu na VOD dostępny? :/