Szybcy i wściekli 11 mają reżysera. Kto stanie za kamerą finałowej części serii?

Radosław Krajewski
2023/04/20 11:45
1
0

To właśnie ten filmowiec poprowadzi popularną serię do szczęśliwego zakończenia.

Jeszcze w październiku 2020 roku Universal Pictures ogłosił zakończenie Szybkich i wściekłych. Finał ma obejmować dwa filmy, a pierwszy z nich już za miesiąc trafi do kin. Z tej okazji otrzymaliśmy nowy efektowny zwiastun Szybkich i wściekłych 10, na którym Dom Toretto ponosi porażkę w ratowaniu Watykanu, który stanął w płomieniach przez potężnego Hernana Reyesa. Na debiut ostatniej odsłony serii będziemy musieli poczekać kilka lat (wytwórnia nie wyznaczyła jeszcze daty premiery), ale projekt ma już reżysera, którym został Louis Leterrier.

Szybcy i wściekli 11 mają reżysera. Kto stanie za kamerą finałowej części serii?

Louis Leterrier nakręci Szybkich i wściekłych 11

Przypomnijmy, że twórca Transportera i Incredible Hulk zastąpił Justina Lina, który odszedł z produkcji po kilku dniach od rozpoczęcia prac na planie Szybkich i wściekłych 10. Najwyraźniej Universal Pictures i Vin Diesel zadowoleni są z pracy Louis Leterrier nad nowym filmem i chcą, aby to właśnie ten reżyser doprowadził serię do końca.

Louis bezproblemowo dołączył do zespołu „Szybkich i wściekłych”, z wrodzonym zrozumieniem serii, która jest silniejsza niż kiedykolwiek po dwóch dekadach. Pod jego kierunkiem Szybcy i wściekli 10 to trzymający w napięciu thriller ze spektakularnymi scenami akcji, emocjami i zwrotami, które fani oczekują. Jesteśmy podekscytowani, że będzie kontynuował swoją pracę na fotelu reżysera - powiedział Peter Cramer, prezes Universal Pictures.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood, Helen Mirren, Rita Moreno, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson, Gal Gadot i Cardi B.

Przypomnijmy, że kinową premierę filmu Szybcy i wściekli 10 zaplanowano na 19 maja.

Komentarze
1
sc
Gramowicz
20/04/2023 14:54

Van Najman znowu w akcji.