Szybcy i wściekli 10 na bardzo długim, finałowym zwiastunie

Radosław Krajewski
2023/05/15 18:51
0
0

Universal Pictures zaprosił fanów serii na długi materiał.

Oficjalna światowa premiera Szybkich i wściekłych 10 już za nami. Podczas imprezy Vin Diesel zdradził, że powstanie dwunasta odsłona serii. Ujawniono także, że do franczyzy wraca Dwayne Johnson jako Luke Hobbs. Kinowa premiera filmu już w najbliższy piątek i z tej okazji Universal Pictures pochwalił się nowym zwiastunem. Materiał trwa aż 4 minuty i 31 sekund, co jest niezwykle długim czasem, jak na tego typu materiały. Na poniższym trailerze zobaczycie zarówno sceny znane z poprzednich zwiastunów, jak i zupełnie nowe.

Szybcy i wściekli 10 na bardzo długim, finałowym zwiastunie

Szybcy i wściekli 10 – finałowy zwiastun filmu

Dominic Toretto musi chronić swoich przyjaciół i rodzinę przed Cipher, która łączy siły z Dantem Reyesem, synem lorda narkotykowego Hernana Reyesa, szukając zemsty za śmierć ojca spowodowaną przez Toretto przed kilkoma laty. Rozpoczyna się kolejna niebezpieczna rozgrywka, w której zwycięzca może być tylko jeden.

Za kamerą Szybkich i wściekłych 10 stanął Louis Leterrier, reżyser znany z takich filmów, jak Incredible Hulk, Iluzja i Starcie Tytanów. W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood, Helen Mirren, Rita Moreno, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson, Gal Gadot i Cardi B.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że premierę filmu Szybcy i wściekli 10 zaplanowano na 19 maja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!