System Shock Remake na nowym zwiastunie. Premiera gry jeszcze w tym miesiącu

Mikołaj Ciesielski
2023/05/23 12:45
1
0

Nightdive Studios przypomina o zbliżającym się debiucie gry.

Na początku miesiąca deweloperzy z Nightdive Studios poinformowali, że System Shock Remake osiągnął tzw. złoty status. Tymczasem premiera gry zbliża się wielkimi krokami, dlatego też twórcy postanowili opublikować nowy zwiastun produkcji. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

System Shock Remake na nowym zwiastunie. Premiera gry jeszcze w tym miesiącu

Nowy zwiastun System Shock Remake przypomina o nadchodzącej premierze

Udostępniony przez Nightdive Studios zwiastun skupia się w dużej mierze na walce z oponentami. Wygląda na to, że deweloperzy ze wspomnianego zespołu stanęli na wysokości zadania, ponieważ całość prezentuje się naprawdę nieźle. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i oceńcie sami.

Poznaj SHODAN: psychotyczna sztuczna inteligencja przejęła kontrolę nad stacją Cytadela i zmieniła załogę w armię cyborgów i mutantów. Teraz planuje to samo uczynić na Ziemi. Musisz walczyć i odkrywać kolejne obszary stacji kosmicznej, na której rozpętało się prawdziwe piekło. Powstrzymaj SHODAN i nie dopuść do zniszczenia ludzkości – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że System Shock Remake zadebiutuje na rynku już 30 maja 2023 roku. Produkcja Nightdive Studios pierwszej kolejności trafi komputery osobiste. W planach znajdują się również wersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S, które – jak informują twórcy – mają pojawić się w „odpowiednim czasie”.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
23/05/2023 16:16

Strzelanki to nie moja bajka, ale kurczę, ten trailer ma klimat :)