Sylvester Stallone wyśmiewał „brzydkich” aktorów na planie Tulsa King? Gwiazdor z poważnymi zarzutami

Radosław Krajewski
2024/04/10 16:30
2
0

Agencja castingowa zerwała z produkcją serialu kontrakt na drugi sezon serialu Taylora Sheridana.

Prace nad drugim sezonem Tulsy King nie przebiegają bez problemów. Agencja castingowa z Atlanty zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w serialu Paramount+ po tym, jak pojawiły się doniesienia, że drugoplanowi aktorzy byli obrażani przez Sylvestra Stallone’a. Firma 101 Studios rozpoczęła własne dochodzenie w tej sprawie, weryfikując twierdzenia krytykujące główną gwiazdę serialu.

Sylvester Stallone wyśmiewał „brzydkich” aktorów na planie Tulsa King? Gwiazdor z poważnymi zarzutami

Problemy na planie 2. sezonu Tulsa King z Sylvestrem Stallonem

Według plotek Stallone i jeden z reżyserów Tulsa King mieli nazwać niektórych aktorów „brzydkimi”. Padły również takie określenia, jak „góra sadła”, czy „grubas z laską”. Jedna z osób, do której kierowany były powyższe słowa przyznała, że tymi komentarzami została „zraniona”. Stallone miał zasugerować agencji, aby znalazła ładne i młode dziewczyny, które będą mu towarzyszyć na ekranie. Firma Rose Locke Casting w ubiegłą niedzielę ogłosiła na Facebooku, że rezygnuje z dalszych prac nad serialem.

GramTV przedstawia:

Dyrektorka castingu miał oskarżyć Stallone’a o tworzenie „toksycznej atmosfery” podczas prac na planie serialu. Dodała, że nie czuła się komfortowo, proponując aktorom pracę przy drugim sezonie Tulsa King. Zaapelowała, aby osoby, które doświadczyły jakichkolwiek nieprzyjemności, skontaktowały się z nią, w celu wyjaśnienia sprawy.

Wszystkim doniesieniom związanym z atmosferą na planie, jak i wyśmiewaniu aktorów przez Sylvestra Stallone zaprzeczył reżyser Craig Zisk. W tej chwili nie podjęto żadnych decyzji dotyczących wstrzymania prac na planie drugiego sezonu.

Komentarze
2
ZubenPL
Gramowicz
10/04/2024 17:43

Sprawa prosta trzeba zapamiętać osoby robiące te dramę i sukcesywnie ich do niczego nie zatrudniać. Ta kultura bycia ofiarą to rak jakich mało i należy ją zwalczać. 

wolff01
Gramowicz
10/04/2024 17:29

Równie dobrze jakiś frustrat mógł zostać wykopany i teraz się mści. Słowo przeciwko słowu.