Surviving Mars zmieniło dewelopera. Zapowiedziano nowe aktualizacje i dodatki

Wincenty Wawrzyniak
2021/03/16 19:45
0
0

Produkcja trafiła w ręce nowego zespołu i nadal będzie rozwijana – udostępniono już nową aktualizację oraz zapowiedziano kolejne rozszerzenia w przyszłości.

Jeśli obawialiście się, że gra Surviving Mars poszła w odstawkę, to mamy dla Was dobre wieści – Paradox Interactive poinformowało, że produkcja trafiła pod skrzydła innego dewelopera. Dotychczas grą zajmowali się twórcy ze studia Haemimont Games, jednak teraz na rozwojem tytułu czuwać będzie Abstraction Games. Tym samym dowiedzieliśmy się, że gracze mogą liczyć na dalszy rozwój gry, która ma otrzymać w przyszłości kolejne aktualizacje oraz rozszerzenia. Ba, pierwszy patch pojawił się już wczoraj i wprowadził zmiany w systemie turystyki; teraz turyści odwiedzający naszą kolonię mogą wystawić jej ocenę – im wyższa nota, tym więcej nagród.

Co ciekawe, Paradox Interactive poinformowało o nawiązaniu współpracy z pewnym twórcą internetowym o pseudonimie Silva, który od około trzech lat tworzy modyfikacje do Surviving Mars. Efektem tej współpracy jest DLC dodające do gry osiem nowych obiektów (mieszkalnych i do użytku publicznego). Nowa zawartość została wyceniona na 17,99 złotych i również od wczoraj jest dostępne na platformie Steam – zainteresowanych zapraszamy pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Surviving Mars to strategia ekonomiczna z kategorii city builder. Świat gry osadzono w realiach science fiction – głównym zadaniem gracza jest budowa oraz zarządzanie kolonią marsjańską. Do naszych obowiązków należą więc takie czynności jak zapewnienie jej mieszkańcom dostępu do tlenu, jedzenia czy wody, a także zdobywanie innych zasobów niezbędnych do życia. Gra zadebiutowała 15 marca 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli nie mieliście okazji zagrać, to do czwartku możecie odebrać tytuł za darmo w sklepie Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!