Survive the Fall ma demo. Gracze mogą sprawdzić polskie RPG w klimatach postapo

Mikołaj Ciesielski
2024/02/05 11:55
0
0

Deweloperzy z Angry Bulls Studio zachęcają do przetestowania swojej produkcji.

Od zapowiedzi Survive the Fall, czyli izometrycznego RPG w klimatach postapokalipsy, minęły już prawie trzy lata. Deweloperzy z Angry Bulls Studio cały czas pracują jednak nad swoją produkcją, a zainteresowani mają wreszcie okazję sprawdzić, czy warto czekać na rodzimy tytuł. Wspomniana gra doczekała się bowiem wersji demonstracyjnej.

Survive the Fall ma demo. Gracze mogą sprawdzić polskie RPG w klimatach postapo

Survive the Fall z wersją demo na Steam. Jest też nowy gameplay z polskiego RPG

Demo Survive the Fall znajdziecie na Steam, a całość została udostępniona w ramach lutowego Festiwalu Steam Next, który rozpocznie się dzisiaj – 5 lutego 2024 roku – o 19:00 czasu polskiego. Wersja demonstracyjna produkcji Angry Bulls Studio dostępna będzie do momentu zakończenia wspomnianego wydarzenia, czyli do 12 lutego 2024 roku do 19:00. Zainteresowani nie powinni więc zwlekać.

Wersja demonstracyjna Survive the Fall powinna zapewnić graczom około 2 godzin zabawy. Zgodnie z przekazanymi informacjami pełne wydanie ma zaoferować aż 40 godzin rozgrywki. Wraz z demem deweloperzy z Angry Bulls Studio udostępnili również nowy gameplay trailer. Gracze mają więc szansę sprawdzić, jak polskie RPG w klimatach postapokalipsy prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Survive the Fall powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Akcja gry osadzona jest w świecie, w którym ludzka cywilizacja została zniszczona przez uderzenie w Ziemię meteorytu. Niestety produkcja Angry Bulls Studio nie ma w tym momencie nawet przybliżonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!