Zapowiedziano Survive the Fall – izometryczne RPG w klimatach postapokalipsy

Mikołaj Ciesielski
2021/03/18 15:00
1
0

Za tytuł odpowiada polskie Angry Bulls Studio.

Zapowiedziano Survive the Fall – izometryczne RPG w klimatach postapokalipsy

Polskie Angry Bulls Studio zapowiedziało Survive the Fall – nową izomeryczną grę RPG z elementami survivalu utrzymaną w postapokaliptycznych klimatach. Zgodnie z przekazanymi informacjami tytuł zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Niestety nie otrzymaliśmy daty premiery, ale deweloperzy opublikowali pierwszy zwiastun swojej produkcji, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Obliczenia naukowców zawiodły. W 2023 roku w Ziemię uderzyła asteroida. Przetrwały jedynie osoby, które znajdowały się daleko od miejsca katastrofy. Po kilku latach mroku, nagłych zmian klimatu, ekstremalnych wahaniach temperatur i innych klęskach żywiołowych na naszej planecie zapanowała wieczna jesień, dzięki czemu ludzie mogą podjąć się eksploracji postapokaliptycznej Ziemi.

Gracze wcielają się w jednego z ocalałych, a ich głównym zadaniem jest przetrwanie w nowej, nieprzyjaznej rzeczywistości. Podczas zabawy użytkownicy muszą znaleźć sprzymierzeńców i zbudować nową osadę. Jak to zwykle bywa nie wszystkie napotkane na naszej drodze osoby, będą przyjaźnie nastawione.

W trakcie rozgrywki będziemy przemierzać otwarty świat, by pozyskać niezbędne surowce i wspomnianych sojuszników. Gracze skompletują swoją drużynę, która pomoże im zarówno w eksploracji, jak i w walce z oponentami. W Survive the Fall nie zabraknie systemu craftingu, a także elementów strategicznych i zarządzania zasobami. Rzućcie okiem na opublikowany zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić produkcję studia Angry Bulls.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Khalid
Gramowicz
18/03/2021 16:07

Ciekawe czy kiedyś powstanie survival związany z Covidem.

Bohater musiałby przetrwać bez maseczki gdy dookoła sami wrogo nastawieni Covidianie.